You cannot copy content of this page
Home / Other Language Section / QuarkChain – Mainnet již 30. dubna!

QuarkChain – Mainnet již 30. dubna!

Související obrázek

Slyšeli jste již o kryptoměně QuarkChain? Jedná se o kryptoměnu, která již brzy spustí svůj mainnet. A čím je tento mainnet zajímavý? Tím, že jako první kryptoměna na světě zpracuje až 1 milion transakcí za sekundu díky technologii Sharding. Mnozí odborníci ví, jak důležitá je rychlost transakcí a škálovatelnost s kterou mají mnohé kryptoměny problém. Tak například Bitcoin zpracuje 7 transakce za sekundu a Ethereum na tom není lépe, pouhé 15 transakce za sekundu.

Momentálně můžete vyzkoušet QuarkChain technologii na Testnetu. Vyzkoušejte si mining a získejte tokeny již dnes! Pokud nemáte dostatečně výkonný hardware, můžete získat QuarkChain tokeny zde: https://qbounty.quarkchain.io/signup?invitecode=glqpba – Jedná se o jedinečnou příležitost jak získat tokeny před spuštěním Mainnetu za to, že budete propagovat QuarkChain na sociáních sítích.

QuarkChain ICO skončilo 3. června minulého roku, úspěšně bylo vybráno 20 milionů dolarů, což představuje 20% celkového počtu QKC. Zbývajících 15% je vyhrazeno pro nadaci, 15% je vyhrazeno pro tým a zbývajících 50% je přiděleno na mining, marketing a odměny pro komunitu.

QuarkChain již tedy není žádné ICO, které slibuje, reálné využití a 1000% zhodnocení. Jedná se o reálnou kryptoměnu s reálným a funkčním produktem. Koneckonců vyzkoušejte sami. Momentálně lze QuarkChain zakoupit i na těch největších burzách jako jsou Binance, Kucoin, Upbit, Hotbit.

Výsledek obrázku pro binance

 

Využití QKC tokenu: 

Token QKC slouží jako transakční poplatek za transakce prováděné na v síti QuarkChain. Bude také sloužit jako odměna pro minery. Tato hodnota QKC tokenů by tedy měla záviset na úspěšnosti společnosti QuarkChain. Čím větší využití a větší počet transakcí tím hodnotnější QKC token

Mezi další zajímavé informace, které byste měli vědět patří:

 • QuarkChain využívá dvou vrstev blockchainu. První vrstvou je takzvaný elastic sharding , kdy dochází k rozdělení blocckhainu na menší části pro zajištění vyšší rychlosti, druhou vrstvou je pak hlavní blockchain, který potvrzuje jednotlivé části z první vrstvy.
 • QuarkChain využívá jako konsensus mechanismus Proof of Work.
 • Venture kapitálový fond jako je například Rockaway Blockchain investoval do QuarkChain, kvůli jeho revoluční technologii.
 • QuarkChain ecosystém tvoří více než 80 vysoce kvalitních projektů.
 • QuarkChain podporuje Ethereum Virtual Machine smart kontrakty, tudíž bude velice jednoduché pro vývojáře Decentralizovaných aplikací přecházet z Ethereum sítě k síti QuarkChain.
 • qPocket je mobilní pěněženka, která podporuje Ethereum, Tron a jejich tokeny, dále zde najdete podporu pro Decentralizované aplikace.
 • Zakladatel QuakChainu: Qi Zhou získal PhD z oboru Elektrotechnologie a Počítačové inženýrství, více než 5 let
  zkušeností ve strojírenství a softwarovém inženýrství, pracoval ve společnosti Facebook jako softwarový inženýr.

V budoucnu bude QuarkChain podporovat Internet of Things. Blockchain pro IoT je velice důležitý, zrychlý a zlevní poplatky v rámci IoT, právě proto je QuarkChain konkurent číslo jedna, díky rychlým transakcím a nízkým poplatkům. Další využití může QuarkChain sehrát v odvětví umělé technologie nebo v zpracování velkých dat, kolem kterých je v poslední době velký boom.

Odkazy k získání více informací o kryptoměně QuarkChain

 

About admin

Check Also

Infleum – ICO Recenze

Jak to funguje? Každý uživatel má příležitost se zaregistrovat na platformě Infleum. Současně obdrží osobní …

4 comments

 1. Nemůžu se dočkat mainnetu! To bude něco.

 2. A co Ziliqa?

 3. Zdravím, ty tokeny zdarma, kolik tak můžu vydělat?
  Dík.

 4. Ahoj, více takových recenzí, opravdu první stránka, která shrnula výhody QuarkChainu oproti ostatním kryptoměnám.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: