You cannot copy content of this page
Home / Other Language Section / Infleum – ICO Recenze

Infleum – ICO Recenze

Jak to funguje?

Každý uživatel má příležitost se zaregistrovat na platformě Infleum.
Současně obdrží osobní kombinovanou peněženku Infleum.
Uživatelé mohou umístit dotazy různých reklamních firem na další členy platformy. Inzerent generuje inteligentní smlouvu pomocí tzv. Smart Contract Agent Machine. Zároveň bude muset poskytnout veškeré informace týkající se cílového publika, oblasti pokrytí, doby distribuce reklamního obsahu a vynaloženého rozpočtu. Data jsou generována na inteligentním kontaktu a uložena na něm, dokud se o tuto nabídku nezajímá žádný uživatel platformy. Všechny platby jsou provedeny v tokenů IFUM. Inzerent odkládá platbu prostřednictvím služby ručitele – eskrovní. Pokud se z jakéhokoli důvodu nevykoná objednávka reklamy, tj. podmínky smlouvy jsou porušeny, finanční prostředky uložené na podmíněném vkladu jsou vráceny tvůrci smlouvy, ale pokud je objednávka splněna, prostředky jsou odepsány automaticky Zákazník a dodavatel samozřejmě souhlasí s tím předem.

Platforma Infleum bude koordinovat akce a měřit produktivitu uživatelů pomocí speciálního ověřovacího systému, který vyhodnotí jejich činnost, kvalitu provedených úkolů a příspěvek k práci celé platformy, a tím je odmění v souladu s mechanizmem důkazu vlivy konsenzu. Prostřednictvím tohoto mechanismu budou inzerentům při vytváření inteligentní smlouvy učiněna doporučení při výběru hodného kandidáta na tento úkol. Marketingové procesy budou automatizovány a podporovány na základě analýzy velkého množství dat pomocí umělé inteligence.
Zpočátku plánuje platforma Infleum používat blokovou strukturu firmy Ethereum, avšak v budoucnu si vývojáři nastaví cíl spouštět vlastní Infleum síť a plně přenést všechny funkce.

Vývojáři společnosti Infleum plánují integrovat platformu s externími službami pomocí rozhraní API, SDK a specializovaného systému pro identifikaci kódů, který používá peněženku platformy. Platforma bude také podporovat různé decentralizované aplikace třetích stran. Mimochodem, Elsol bude poskytovat 8 nových decentralizovaných aplikací pro plné pokrytí trhu internetového marketingu. Každá aplikace bude mít výraznou funkcionalitu.

Srovnání s konkurencí

Na rozdíl od konkurentů nabízí platforma Infleum svým uživatelům nový decentralizovaný model, který je levnější, spolehlivější a dostupnější. Mnoho konkurentů má neefektivní, nákladné a nákladné model poskytování služeb. Platforma Infleum využívá hlavně generování smluvních smluv pro reklamní kampaně a plánuje postupně zvyšovat efektivitu těchto firem při zachování uživatelsky přívětivé funkce pro všechny uživatele. Důležité je také poznamenat, že vývojáři slibují, že při využívání platformy Infleum poskytnou obrovskou škálu vzájemně propojených služeb. Uživatelé budou v bezpečí a mohou volit zákazníka.

Elsol je společnost specializující se na reklamu s 30 lety úspěšných zkušeností v této oblasti na jihokorejském trhu.
Společnost Elsol zahájila provoz Infleum MVP, která obsahuje kompletní sadu reklamních řešení pro úspěšnou propagaci značky. Tato služba vytváří inteligentní smlouvy pro reklamní společnosti.

Postup prodeje

V současné době je předplatné do 15. listopadu (1 IFUM = 0,02 USD)

  • Token: IFUM
  • Hlavní prodeje: Začátek 16 listopadu – 30 listopadu 2018 (1 IFUM = 0,02 USD)
  • Celkem bude uvolněno: 3 000 000 000 IFUM
  • Celkem přiděleno pro všechny prodejní kola: 30% z celkového počtu – 900 000 000 IFUM
  • Softcap: 3,000,0000
  • Hardcap: $ 18,000,000
  • Token cena: 1 IFUM = 0,02 USD
  • Záloha: ETH, BTC, BCH, LTC, ETC (Minimální vklad – 0,1 ETH)
  • Hodnocení – 4.3 ICOBench

Výsledek obrázku pro infleum team

Závěr projektu

Platforma Infleum nabízí nové možnosti pro velké množství zainteresovaných uživatelů ve směru internetového marketingu. Není žádným tajemstvím, že v této oblasti existuje vážná konkurence. Na tomto trhu jsou již projekty zaměřené. Ale co je důležité, platforma Infleum má nad těmito výhodami váhu, protože Elsol je za rameny s dlouholetými zkušenostmi na trhu v Jižní Koreji. Platforma nabízí skutečně spolehlivý a bezpečný nástroj pro propagaci vaší značky. Nepochybně se společnost Infleum stane jedním z hlavních hráčů na trhu.

Hlavní odkazy projektu

Website: http://infleum.io/en/index
WP: https://drive.google.com/file/d/1Vi7Eush0SDUQxpyw4fX6IukfIAySTdHb/view
Telegram: https://t.me/infleum_official_EN
Facebook: https://www.facebook.com/InfleumOfficial
Twitter: https://twitter.com/infleum
ANN thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4979079.0

ETH:

0xcFf253930778F3Cfc606a79565b46A79b215F7e4

My BTT profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=400554

About admin

Check Also

QuarkChain – Mainnet již 30. dubna!

Slyšeli jste již o kryptoměně QuarkChain? Jedná se o kryptoměnu, která již brzy spustí svůj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: